پایدار نیوز


قصه لند نخرید ؟

قصه لند

ما چند نمونه از قصه های اپلیکیشن قصه لند را برایتان نمایش میدهیم تا با نحوه قصه گویی و سبک قصه ها بیشتر آشنا شوید

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

اپلیکیشن قصه لند، یکی از روش هایی که میتوانیم برای سرگرم کردن کودکان مورد استفاده قرار دهیم، قصه گفتن است. اگر وقت قصه گویی برای فرزند خود را ندارید یا داستان های زیادی را بلد نیستید، اپلیکیشن قصه لند  برای این کار تولید شده است. در بررسی این برنامه اندرویدی با ما همراه باشید.

 

 

قصه لند با بهره گیری از روانشناسی کودک و اصول قصه گویی و بکارگیری صداپیشه های حرفه ای در این حوزه، اقدام به ضبط قصه های شاد و آموزنده کودکانه که در استودیوی های پیشرفته و سیستم رکوردینگ‌ حرفه ای نموده است.

اپلیکیشن قصه لند با توجه به رده سنی داستانهای مناسب آن رده را تهیه نموده است.

اپلیکیشن قصه لند برای کودکان ۳ تا ۱۲ سال طراحی شده که قابلیت پخش قصه بصورت درون برنامه را دارد یعنی می توان قصه هارا دانلود نمود و در اپلیکیشن به صورت آفلاین و بدون اتصال به اینترنت گوش نمایید

قصه لند
قصه لند

ما دو نمونه از قصه های اپلیکیشن قصه لند را برایتان نمایش میدهیم تا با نحوه قصه گویی و سبک قصه ها بیشتر آشنا شوید

بخشی از قصه‌ی جشن تولد موش کوچولو در اپلیکیشن قصه لند:

این قصه در مورد موش کوچولویی است که با پدر و مادرش در جنگل زندگی می‌کرد.روزی در جنگل به مناسبت تولد پروانه جشنی بر پا بود که با تولد موش قصه‌ی ما یکی شده بود.ولی هیچ کس به موش توجهی نمی‌کرد و همه حواسشون به پروانه بود.موش کوچولو ناراحت شد و به گوشه‌ایی رفت و فکر کرد که خیلی بی ارزش و بی اهمیت است.تا اینکه در طی اتفاقاتی که افتاد کاری انجام داد که همه حیوان‌ها بهش توجه کردند و موش قصمون فهمید می‌تواند کارهای بزرگ انجام بدهد که مورد توجه همه باشد.این قصه دارای نمات تربیتی چون اعتماد به‌نفس و کمک کردن است.

بخشی از قصه‌ی راز آتش در اپلیکیشن قصه لند:

این قصه در مورد اهمیت محیط زیست است. پسر داستان ما علاقه‌ی زیادی به نقاشی دارد.روزی در حال کشیدن دشت زیبایی بود که کم‌کم خوابش می‌برد و در خواب خودش را داخل نقاشی‌اش می‌بیند. اما آتشی در نقاشی در حال سوزاندن درخت است.سینا که فکر می‌کرد آتش چیز خوبی نیست اما اتفاقاتی می‌افتد که در طول آن پسر کوچولوی داستان ما به این نتیجه می‌رسد که آتش همیشه چیز بدی نیست بلکه باید نحوه‌ی درست استفاده کردنش رو یاد گرفت.

 

در آخر باید بگوییم راه های ارتباطی با تیم قصه لند در وب سایت آن تنها از طریق تلگرام و اینستاگرام مقدور می باشد و هیچ شماره تماس و یا آدرس دفتر یا نمایندگی از عوامل این اپلیکیشن وجود ندارد. علت چیست؟ الله اعلم

حالا آیا قصه لند بخریم یا نخریم؟ برخی میگویند کار با تلفن همراه برای کودکان توصیه نمی شود و مخالف با این مدل اپلیکیشن و برنامه ها می باشند، علت آن این است که صدای مادر و پدر تنها صدای است که باید به بچه آرامش داده و با صدای قصه و لالایی مادر و پدر به خواب روند ولی وقتی در طول روز و مواقعی که مادر می خواهد به کار مربوط به خانه یا محل کارش بپردازد و امکان بودن در کنار کودک وجود ندارد چه اشکالی است که با قصه های جذاب و صدا های زیبا کودک ما احساس آرامش و شادمانی کند و همینطور در هنگام حضور پدر و مادرش هم با آنها ارتباط داشته و با هم وقت بگذرانند پس بنظر می رسد پیشنهاد بدی نبوده است.

 

لینک دانلود اپلیکیشن قصه لند :

دانلود قصه لند نسخه اندروید

دانلود اپلیکیشن قصه لند نسخه ios

از شما بخاطر مطالعه این مطلب سپاسگذاریم در مطلب بعدی حتما تمام قسمتهای اپلیکیشن را به صورت کلیپ ویدیویی برای شما عزیزان ارائه می دهیم تا بیشتر با این اپلیکیشن آشنا شوید.

اگر مایلید درباره اپلیکیشن پولیک ب دانید مطلب زیر را بخوانید:

پولیک جدول مبلغ واریزی برای هر کلیک در اپلیکیشن پولیک و ویدئو آموزش

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۹ نظر