پایدار نیوز


دانلود اپلیکیشن امتیاز مجانی خرید کن

دانلود اپلیکیشن امتیاز

اپلیکیشن امتیاز چیست و چگونه کار می کند

امتیاز محصولی خلاق و پویاست که ترکیبی معناداری و بهم پیوسته از مفاهیم بازاریابی، وفاداری مشتری، بازاریابی ویروس وار، پرداخت، گیمیفیکیشن است، که اولین نسخه آن در مهر ماه ۱۳۹۷ توسط شرکت اطلس پرتو آسیا (با مسئولیت محدود) طراحی و منتشر شد.

این محصول ثبت شده در مرکز فناوری اطلاعات و رسانه های دیجیتال، کد شامد ۱-۱-۷۵۱۸۸۲-۶۵-۰-۲ می باشد.

اپلیکیشن امتیاز
اپلیکیشن امتیاز

اپلیکیشن امتیاز چه کاربردی برای کسب و کارهای آنلاین دارد؟

امتیاز فرصتی مناسب برای برنامه های تلفن همراه، فروشگاهی اینترنتی و کسب و کارهای آنلاین است تا به اهداف بازاریابی شان دست پیدا کنند و کاربرانی راضی و خوشحال داشته باشند.

اپلیکیشن امتیاز چطور کار میکند؟

کاربران امتیاز پیشنهادات جذابی را روزانه دریافت می‌کنند که با انجام این پیشنهادات امتیازهایی را به عنوان هدیه دریافت می‌کنند، این پیشنهادات می‌تواند شامل خرید از وب سایت‌ها و اپلیکیشن‌ها، نصب و یا ثبت‌نام در یکی از این سرویس‌ها باشند.

سپس کاربران با جمع آوری امتیازهای خود می توانند از پذیرندگان، کوپن خرید فروشگاه‌ها و سرویس‌های اینترنتی را دریافت کنند و یا از هزاران درگاه پرداخت منتخب زرین پال مجانی خرید کنند.

در اپ امتیاز، پذیرندگان چه کسانی هستند؟

پذیرندگان با ایجاد درگاه پرداخت، از کاربران به جای پول امتیاز دریافت می‌کنند و به ازای آن کالا یا خدمات خود را به مشتری ارائه می‌دهند، در این روش کاربران انگیزه بیشتری برای خرید از شما پیدا می‌کنند زیرا به ازای دریافت کالا یا خدمات شما پولی پرداخت نخواهند کرد. این روش پرداخت مناسب پرداخت‌های کوچک و متوسط مانند شارژ تلفن همراه، خرید اعتبار در بازی، خرید آنلاین غذا و … می‌باشد.

در اپلیکیشن امتیاز پیشنهاد دهندگان چه کسانی هستند؟

پیشنهاد دهندگان با توجه به نوع کسب و کار خود و هدفی که دنبال می‌کنند، پیشنهادیی را برای کاربران ایجاد می‌کنند. کاربران می‌توانند با انجام این پیشنهادها و یا معرفی آن‌ها به دوستان خود امتیاز‌هایی که به‌عنوان جایزه از طرف پیشنهاد‌دهنگان مشخص شده است را دریافت کنند.

آیا اپلیکیشن امتیاز را دانلود و نصب کنیم؟

اندروید تنها پلتفرمی است که به توسعه دهندگان امکان پاسخگویی به نظرات کاربران را میدهد و این قابلیت مزیت خوبی برای توسعه دهندگان میباشد، زیرا به این ترتیب ارتباط نزدیک تری بین کاربران و سازندگان اپلیکیشن برقرار میشود.

برای پی بردن به رضایت کاربران اپلیکیشن امتیاز میتوان از طریق زیر عمل نمود:

با پاسخگویی به نظرات کاربران شما میتوانید:

• توصیه ها و پیشنهادات کاربران را مد نظر قرار داده و اقدام به بهبود اپلیکیشن کنید

• به محض اینکه مشکل خاصی از اپلیکیشن را برطرف کردید، به کاربران اطلاع رسانی نمایید

• برخی مشکلات و شکایات محتمل درباره عملکرد اپلیکیشن را برای کاربران توضیح داده و شفاف سازی کنید

• با نشان دادن این موضوع که به نظرات و عقاید کاربران بها میدهید، یک رابطه نزدیک و انسانی بین کاربر و اپلیکیشن بوجود آورید.

 

بهبود رتبه اپلیکیشن

دریافت نظرات مثبت به شما کمک میکند تا میزان تعامل کاربر با اپلیکیشن را بهبود دهید، بدین ترتیب اپلیکیشن سریع تر در جایگاه های برتر و در معرض دید کاربرانی که به جستجوی اپلیکیشن های خاصی در مارکت ها میپردازند قرار میگیرد.

معیارهای مختلفی در رتبه بندی اپلیکیشن ها دخیلند و نظرات و امتیازات کاربران نیز یکی از این موارد است تا از بابت کیفیت بالای اپلیکیشن ها اطمینان حاصل شود. برای جلوگیری از دریافت نظرات منفی، باید هرچه سریع تر اقدام به برطرف کردن هرگونه مشکل پیش آمده در اپلیکیشن نمایید.

دانلود وب اپلیکیشن امتیاز

دانلود اپلیکیشن امتیاز برای اندروید از گوگل پلی

دانلود اپلیکیشن امتیاز از کافه بازار

منبع: وب سایت امتیاز emtiyaz.app

 

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۱ نظر