پایدار نیوز | اخبار کسب و کار


طراحی سایت چیست؟

طراحی سایت

طراحی سایت چیست؟ کلمه طراحی سایت اشاره دارد به طراحی صفحات وبی که در اینترنت به نمایش گذاشته می شوند.

ابتدا باید بدانیم که خود وب سایت چیست و چگونه کار می کند تا بتوانیم در مورد طراحی وب سایت و صفحات وب صحبت کنیم.
اگر در مورد وب سایت و نحوه عملکرد آن نمیدانید این مقاله را مطالعه بفرمائید و تا پایان مقاله با ما همراه باشید.
در واقع این موضوع برمیگردد به تجربه کاربر یا رابط کاربری و ارتباطی که کاربر با وب سایت برقرار میکند.

شاید این موضوع در ابتدا کمی گنگ به نظر می رسد اما همراه ما باشید تا موضوع طراحی وب سایت را برایتان شفاف و روشن تر کنیم.

تجربه کاربر یا همان User Experience که بطور مختصر با UX نوشته می شود در واقع تجربیاتی است که در استفاده از یک محصول یا یک ابزار خاصی در ذهن می نشیند و برای کاربر قابل فهم و قابل پیش بینی می باشد.

اگر با مفهوم واقعی تجربه کاربر نا آشنا هستید و میخواهید بیشتر در مورد آن بدانید مقاله UX چیست را مطالعه فرمایید تا با تجربه کاربری آشنا شوید.

از بحث اصلی دور نشویم، تجربه کاربر در استفاده از صفحات وب و اینترنت و استفاده از نرم افزار متفاوت است.

طراحی سایت قبلا بر روی طراحی صفحاتی برای مرورگر های وب دسکتاپ ها متمرکز بود، اما از سال ۲۰۱۰ به بعد طراحی سایت برای مرورگر های گوشی تلفن همراه، اسمارت فون ها و تبلت ها تبدیل شده و بطور فزاینده ای مهم شده است.

طراح وب بر روی ظاهر، صفحه بندی و در برخی موارد بر روی محتوای وب سایت کار می کند. طراحی ظاهر به معنی رنگ، اندازه، فونت، تصاویر مورد استفاده و غیره می باشد.

طراحی صفحه بندی سایت به نحوه ساختار اطلاعات و طبقه بندی آنها اشاره دارد که مثلا در سمت راست صفحه ای که نمایش مقاله را نشان می دهد لیستی از آخرین مقاله ها هم به نمایش گذاشته شود.جشنواره پایدار سامانه آغاز شد اینجا از طراحی سایت کسب درآمد میلیونی کنید.

جهت کسب درآمد برای کسانی که علاقه مند به کارآفرینی می باشند و راهی برای کسانی که کسب و کاری دارند و میخواهند فروششان را بالا ببرند یا کسب و کارشان را توسعه بدهند بر روی این لینک کلیک نماییدطراحی سایت حرفه ای و خوب باید به راحتی قابل استفاده باشد، زیبا و خوش آیند باشد و از همه مهم تر مناسب برای مخاتبان خاص آن محصول یا برند باشد. صفحات وب بسیاری وجود دارند که بسیار زیبا در عین حال که ساده و راحت طراحی شده اند و هیچ اطلاعات و قابلیت های اضافی که باعث سر در گمی کاربران شوند در آنها دیده نمی شوند.

سنگ بنای محصول ارزشمند یک طراح وب در واقع وب سایتی است که برنده باشد و مخاطبان هدف را افزایش دهد.

 

انواع طراحی سایت

طراحی وب سایت از نظر نوع طراحی و واکنشی که نسبت به دیوایس باز کننده آن سایت نشان می دهند متفاوت می باشد، طراحی واکنشگرا به دو روش اجرا می شود که به آنها طراحی سایت ریسپانسیو و تطبیق پذیر میگویند. اگر می خواهید در این مورد بیشتر بدانید می توانید مقاله انواع طراحی وب سایت واکنشگرا و انطباقی را که کامل توضیح داده ایم مطالعه کنید و با این مفاهیم اولیه طراحی آشنا شوید.

UX چیست؟ مفهوم تجربه کاربری به زبان ساده

طراحی سایت در ظاهر شاید نیاز به تعریف و توصیف نداشته باشد اما این روز ها انقدر تنوع طراحی سایت حرفه ای فاکتور های ریز و درشت دارد که ممکن است در انتخاب یک شرکت طراحی وب سایت دچار سردرگمی شوید.

طراحی سایت ارزان، طراحی سایت حرفه ای، طراحی سایت شرکتی، طراحی سایت ریسپانسیو، طراحی سایت سئو ، طراحی سایت طبق اصول سئو و هزار عنوان دیگر وجود دارد که هر کدام نیاز به  شفاف سازی دارد.

تیم طراحی سایت پایدار سامانه ( شرکت طراحی سایت پایدارسامانه سهامی خاص ) آماده ارائه هر گرونه مشاوره رایگان چه در زمینه مشاوره فنی برای انتخاب درست نوع تکنولوژی مورد استفاده و چه در زمینه قیمت گذاری طراحی سایت منصفانه با عملکرد مطلوب برای سایر استعلام ها و مذاکرات شما می باشد.

طراحی سایت
طراحی سایت

از اینکه این مقاله را با حوصله مطالعه فرمودید سپاسگزاریم.

اگر میخواهید درباره روش های اصولی و استاندارد تولید محتوا برای وب سایت خود بیشتر بدانید پیشنهاد میکنیم مقاله نکات کلیدی برای نمایش تصویر محصول باید رعایت کنید را مطالعه فرمایید

نکات کلیدی که برای نمایش عکس محصول خود باید رعایت کنیم

 

طراحی سایت چیست

کلماتی که ممکن است اشتباه تایپ شود : طذاحی سایت ، ظراحی سایت ، ظراحی سایت ، طراجی سایت ، طراخی سایت ، طراحس سایت ، طراحب سایت ، طراحی شایت ، طراحی ساین ، طراحی سایم ، طرتحی سایت

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

اضافه کردن نظر