پایدار نیوز | اخبار کسب و کار


درگاه پرداخت بیدونت بسته شد

اپلیکیشن بیدونت که تبلیغاتش این روزها در شبکه های ماهواره ای سر و صدای زیادی کرده است بسته شد.

بیدونت یک اپلیکیشنی است که در آن کالا و محصولاتی به حراج گذاشته می شود و نحوه شرکت در حراجی به این شکل است که کاربران باید بسته های بیدبن به قیمت هر بیبن ۲۹۰ تومان خریداری نمایند و با آن در حراج شرکت کنند.

هر کاربر ۱۰ ثانیه فرصت دارد تا قیمت پیشنهادی خود را بالاتر از قیمت پیشنهادی نفر قبل در حراجی اعلام و ثبت نماید. به نفری که بالاترین قیمت را ثبت کرده است اگر بالاتر از قیمت پیشنهادیش ثبت نشود آن کالا را خریداری می نماید یعنی در حراجی برنده می شود.

برای مشاهده جزئیات و نحوه شرکت در حراجی اپلیکیشن بیدونت و یا دانلود بیدونت می توانید مطلب زیر را مطالعه کنید.

اپلیکیشن بیدونت چیست 

حالا با گذشت تقزیبا ۱۰ روز از شروع بکار اپلیکیشن بیدونت امروز به نظر می رسد درگاه بانکی بیدونت بسته شده است.

همانطور که در تصویر زیر مشاهده می کنید برای خرید بید بن یا ثبت سفارش، پیغامی که دریافت می کنید این است:

” فروش بیدبن مقدور نمی باشد” 

خرید بیدبن
خرید بیدبن

همچنین ۳ روزی است که در کالاهای موجود در اپلیکیشن بیدونت و نیز سایت بیدونت کالاهایی به قیمت سقف حراجی رسیده ولی همانطور که در شکل زیر مشاهده می شود هیچ فروشی اتفاق نمی افتد و هیچ برنده ای نیز اعلام نمی شود.  به نظر می رسد نحوه برنامه نویسی این اپلیکیشن یا سایت بیدونت طوری بوده که کاربرانی را به شکل فیک و فرضی در اپلیکیشن در نظر گرفتند که به طور اتوماتیک ثبت سفارش می کنند و با نام های جعلی در حراجی نرخ تعیین می کنند. حالا چه اتفاقی افتاده که کالایی پس از رسیدن به سقف قیمت حراجی، از کالاهای فروش رفته حذف نمی شود. مشخص نیست.

بیدبن بیدونت
بیدبن بیدونت

از طرفی اگر این هم یک اپلیکیشن کلاهبرداری می باشد پس چرا صاحبان اپلیکیشن بیدونت باید چنین خطایی کرده باشند که این ۳ قلم کالا را از برنامه حذف نکنند. چون نمی توان گفت که در این مدت کوتاه رقم مورد توجهی را به جیب زدند و اپلیکیشن را رها کردند، چون هنوز ده روز از ظهور اپلیکیشن بیدونت نگذشته است در حالی که می توانستند حداقل ۱ ماه این روند را ادامه دهند.

اگر کلاهبرداری بوده و همه اینها برنامه ریزی شده است که چند روزی بیایند و پولی به جیب بزنند پس چرا تعداد کالاهای حراجی را نه تنها اضافه نکردند بلکه بعد از برنده شدن افرادی تعداد کالاها به تعداد ۳ قلم کالا و گاهی ۲ قلم کالا رسیده و کالایی اضافه نکردند؟

شما چه فکری می کنید؟ در قسمت کامنت یا نظرات (پایین همین صفحه) نظر خود را با بقیه در میان بگذارید.

بد نیست مطلب زیر را هم نگاهی بیاندازید

تحلیل کلاهبرداری صاحبان اپلیکیشن بیدونت

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۴ نظر