پایدار نیوز | اخبار کسب و کار


تریدکس تجارت | شرکت تریدکس

همه چیز درباره شرکت تریدکس را اینجا بخوانید.

ابتدا این مطلب زیر را از وب سایت تریدکس بخوانید. شرکت تریدکس در سایت خود، این شرکت را اینطور معرفی کرده است:

شرکت تریدکس تجارت با بهره مندی از سالها تجربه مدیران و متخصصین این شرکت در حوزه های مختلف صنایع آرایشی، بهداشتی، غذایی جهت رفع نیاز مواد اولیه صنایع و کارخانجات مختلف شیمیایی، آرایشی، بهداشتی، شوینده، نساجی، غذایی، دارویی و ساختمانی آماده خدمتگذاری است.

تمامی تولیدکنندگان محترم میتوانند در کمترین زمان نسبت به تهیه مواد اولیه با کیفیت و قیمت مناسب از مجموعه تریدکس تجارت اقدام کنند.

متنی که خواندیم یک متن تبلیغاتی است که از همان جملاتی که در تبلیغ تریدکس از شبکه جم پخش می شود استفاده شده است.

عناوین فعالیتهای شرکت تریدکس تجارت

مواد شیمیایی عمومی

ما هر گونه نیازهای شیمیایی شما را با طیف گسترده ای از محصولاتمان از صنایع پلاستیک تا صنایع معدنی، از بخش فلز به فن آوری های آب، از بسته بندی تا بخش چسب، همه بخش هایی که نیاز به مواد شیمیایی دارند، برطرف می کنیم.

شرکت تریدکس
شرکت تریدکس

مواد اولیه صنایع غذایی

محصولات ما تنوع نسبتا زیادی دارند که به تولید کنندگان مواد غذایی مانند محصولات گوشتی، لبنی، شیرینی، آردی، ادویه جات، ترشی جات و سوپ آماده می پردازند، محصولات ما گواهی Halal، Kosher، Non GMO و Non-Allergen را دارند و همه مورد تأیید …

لیست مواد غذایی موجود

شرکت تریدکس
شرکت تریدکس

مواد شیمیایی شوینده ها

ما به مشتریان خود طیف گسترده ای از محصولاتمان در رده مواد خام برای شوینده های خانگی، صنعتی و محصولات مراقبت از خودرو را عرضه میکنیم. ما به کارکنان متخصص در این زمینه براساس تکنولوژی محصولات جدید مطابق ….

لیست مواد شیمیایی شوینده

شرکت تریدکس
شرکت تریدکس

مواد شیمیایی آرایشی

ما با بهترین برندهای جهان کار می کنیم تا اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما در رده مواد خام محصولات مراقبت شخصی و بهداشتی، لوازم آرایشی رنگی، لوازم آرایشی و بهداشتی پوست، مراقبت از پوست و مو ….

لیست مواد شیمیایی آرایشی

شرکت تریدکس
شرکت تریدکس

مواد شیمیایی ساختمانی

ما روز به روز در رده مواد شیمیایی ساختمانی با محصولات و خدمات امان که شامل مواد اولیه بتن، گچ، سیمان، رنگ، سرامیک، شیشه و مواد عایق تولید موازی با توجه به افزایش سرعت شهرنشینی پیشرفت میکنیم. ما با محصولات امان که مطابق با تقاضای نسل جدید محصولات بخش ساخت و ….

شرکت تریدکس
شرکت تریدکس

مواد شیمیایی دارویی

سبد مواد اولیه شیمیایی دارویی ما با توجه به نیازهای داروهای پزشکی، داروهای دامپزشکی، محصولات بیولوژیکی، راه حلهای دیالیز، مکمل های طبیعی تغذیه، افزودنی های خوراکی، محصولات پرمیکس و تولید کنندگان لوازم آرایشی و ….

شرکت تریدکس
شرکت تریدکس

مواد شیمیایی نساجی

ما یک سبد کامل از مواد اولیه در تمامی مراحل نساجی از تبدیل پنبه به پارچه با مواد خام ما و از طریق تبدیل مواد نساجی به مواد خام و محصولات نهایی برای فیبر، بافندگی، بافتن، نخ ، پارچه رنگرزی و صنایع جین برای ارائه به مشتریان داریم. با استفاده از مواد شیمیایی Reach، Clear to Wear، Ecotex و Gots و ….

راههای ارتباطی جهت تماس با شرکت تریدکس

address: Maslak Mah. aos 55 Sok. 42 Maslak Sit. No:2/300 Sarıyer/istanbul

TEL: +۹۰۲۱۲۸۰۳۵۲۲۲۲

CEP: +۹۰۵۵۵۱۵۱۵۲۲۲

یک تست هوش ناسا که ۹۹درصد از مردم جهان نتوانستند حل کنند

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

اضافه کردن نظر