پایدار نیوز | اخبار کسب و کار


عباس برزگر چوپان میلیاردر و ثروتمندترین روستایی ایران

عباس برزگر

فیلم مصاحبه با عباس برزگر چوپان میلیاردری که دهکده توریستی اش او  را به ثروتمندترین روستایی ایران تبدیل نموده است

عباس برزگر کارآفرین متولد ۱۳۵۲ در روستای امامزاده بزم در شهرستان بوانات شیراز زندگی می‌کند.

عباس برزگر در صنعت گردشگری بومی فعالیت گسترده‌ای انجام داده‌است و در حال حاضر دهکده گردشگری عباس برزگر به عنوان یکی از جاذبه های گردشگری ایران مورد علاقه توریست های زیادی می باشد.

تماشای فیلم

راز موفقیت عباس برزگر

عباس می گوید میهمانانم را فریب نمی دهم

در ادامه توضیح میدهد که کار خاصی انجام ندادم تنها گردشگران خارجی را مانند اقوام و فامیل خودم در خانه پذیرایی کرده ام، با غذاهای محلی خودمان، چای آتشی، ماست و پنیر گوسفندی. البته میهمانان هم توقع زیادی نداشتند تنها می خواستند چند روز زندگی روستایی در ایران را تجربه کنند. من میهمانانم را به تماشای علف چینی و میوه چینی روستاییان میبردم، در عروسی ها و حنابندان های روستایی میهمان میکردم و به شب نشینی های هم ولایتی هایم کنار آتش دعوت می کردم. با آنها سیب زمینی کباب شده و چای آتشی می خوردم. گاهی هم میهمانانم با من شیر می دوشیدند و کشک درست می کردند اما این تمام کاری نیست که خانواده من انجام می دهند.

عباس برزگر می گوید: من با میهمانانم صادق هستم و هیچ وقت نخواستم آنها را فریب بدهم یا چند برابر قیمت واقعی چیزی را به آنها بفروشم. صنایع دستی و تمام سوغات روستایی که در فروشگاهم گذاشته ام برای مشتریان ایرانی و خارجی فقط یک قیمت دارد. من از ناآگاهی آنها نسبت به بازار ایران و قیمت هایش سواستفاده نکرده و نمیکنم. او می گوید: برای غذای میهمانانش سنگ تمام می گذارد.
تمام غذاها از باکیفیت ترین و مرغوب ترین مواد اولیه محلی و روستایی تهیه می شدند. میهمانانش در دفتر یادگاری هتلش نوشته اند «احساس می کنند در کنار خانواده خود زندگی می کنند.» و این تفاوت اساسی کسب و کار عباس برزگر با دیگرانی است که اعتماد مشتریان خود را خدشه دار می کنند.

تصاویری از مکان گردشگری عباس برزگر

توریست های آلمانی در مجموعه عباس برزگر
توریست های آلمانی در مجموعه عباس برزگر
ورودی دهکده گردشگری عباس برزگر
ورودی دهکده گردشگری عباس برزگر
طویله گوسفندان دهکده گردشگری عباس برزگر
طویله گوسفندان دهکده گردشگری عباس برزگر
جلسه معرفی جاذبه های گردشگری روستا توسط عباس برزگر
جلسه معرفی جاذبه های گردشگری روستا توسط عباس برزگر

 

از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید از شما سپاسگزاریم. لطفا با ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، ما را در ارائه بهتر مطالب پایدار بلاگ یاری فرمایید.

عباس برزگر چوپان میلیاردر و ثروتمندترین روستایی ایران
تایخ انتشار : چهارم بهمن ماه۹۶
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۴ نظر