پایدار نیوز

پاول دورف موسس تلگرام علت فیلتر کردن تلگرام در روسیه را فاش کرد

پاول دورف

در پی فیلتر شدن تلگرام در روسیه، طبق اخبار منتشر شده از سوی برخی خبرگزاری های آن کشور، فیلتر شدن تلگرام باعث اختلال در بعضی از سایت های آن کشور گردید.

عکس العملی که پاول دورف مدیرعامل و موسس تلگرام در برابر فیلتر کردن تلگرام توسط روسیه از خود نشان داد چه بود؟ در زیر متن توییتی که توسط پاول دروف نوشته شده است را بخوانید:

متن توییت و کانال تلگرام پاول دروف : طی ۲۴ ساعت گذشته تلگرام از سوی ارائه دهندگان اینترنت در روسیه مسدود شده است. علت فیلترینگ تلگرام نیز امتناع ما از ارائه کلیدهای رمزگذاری به سازمان های امنیتی روسیه بود. تصمیم گیری در این باره برای ما بسیار ساده بود. ما به کاربرانمان وعده حفاظت صد درصدی از حریم خصوصی شان را داده بودیم و برایمان ساده تر این بود که به خروج از روسیه رضایت بدهیم تا وعده مان را زیر پا بگذاریم.

علیرغم فیلترینگ تلگرام اما تاکنون افت قابل توجهی در استفاده کاربران روسیه از تلگرام رخ نداده چراکه شهروندان این کشور با کمک پراکسی ها و شبکه های خصوصی مجازی فیلترینگ تلگرام را دور زده اند. ما همچنین در این مدت از سرویس های ابری شخص ثالث استفاده کردیم تا باز هم در دسترس برخی از کاربرانمان در این کشور بمانیم.

از حمایت و وفاداری کاربران روسیه کمال تشکر را دارم.

در حال حاضر ۷ درصد از کل کاربران تلگرام در روسیه قرار دارند و حتی اگر ما این بازار را از دست بدهیم رشد اورگانیک تلگرام در دیگر مناطق ظرف حداکثر دو ماه این کاستی را جبران می کند. با این حال برای خود من شخصا مهم است که مطمئن شوم تمام آنچه در توان داریم را برای اهالی روسیه انجام می دهیم.

در همین راستا و برای حمایت از آزادی اینترنت در روسیه من به برخی افراد و شرکت هایی که پراکسی و شبکه های خصوصی مجازی ارائه می کنند کمک هایی را در قالب بیت کوین می دهم. خوشحالم که اطلاع دهم امسال میلیون ها دلار را صرف این مساله کرده ام و امیدوارم که دیگر مردم نیز دنباله رو من باشند.

پاول دورف موسس تلگرام علت فیلتر کردن تلگرام در روسیه را فاش کرد
تاریخ انتشار : بیست و نهم فروردین ۱۳۹۷

❌خبر خوب❌ دوره رایگان۴۰ ایده استارتاپی در دوره تلگرامی۴۰ روزه کاملا رایگان ایده های کاربردی با آموزش کامل صفرتاصد اجرای ایده درآمد ایده ها از ۱/۰۰۰/۰۰۰تومان تا ۵/۰۰۰/۰۰۰ تومان. کلیک کنید

اگر قصد نصب اپلیکیشن پولیک را دارید توصیه میکنیم حتما مطلب کوتاه زیر را بخوانبد و با چشم باز وارد شوید

نظر کوتاه یک همکار درباره اپلیکیشن کسب درآمد پولیک در جایگاه یک صاحب نظر- کلیک کن

جدول مبلغ واریزی برای هر کلیک در اپلیکیشن پولیک و ویدئو آموزش


این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

اضافه کردن نظر