پایدار نیوز


پیام رسان هوپ Hoop Messenger

اپلیکیشن پیام رسان هوپ

طراحی سایتهمانطور که میدانید پس از فیلتر کردن تلگرام، هر کدام از پیام رسان های داخلی به نوعی برای استفاده از این فرصت بدست آمده، به شیوه های مختلف شروع به ارز اندام نمودند.
البته با حمایت دولت جمهوری اسلامی ایران به این پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی تسهیلات بلند مدت و سنگینی را تخصیص دادند تا بتوانند با پیام رسان ها و شبکه های اجتماعی رقبا مخصوصا تلگرام رقابت کنند.
اما نتیجه این تلاش آن چیزی نبود که بتواند با پیام رسانی مثل تلگرام و واتساپ رقابت کند و به نوعی به شکست مواجه شد چرا که یکی از علل شکست پیامرسان های داخلی مثل پیام رسان سروش، پیام رسان بله، پیام رسان تلگرام طلایی و … عدم اعتماد کاربران به آنها بود.

برای کاربران با دسترسی های عجیب و غریبی که این پیام رسان ها از تلفن هوشمند شما میخواستند شک و شبه ایجاد می نمود.
پیام رسان تلگرام با اینکه توسط حکومت جمهوری اسلامی ایران فیلتر شده بود و همچنان فیلتر است ولی بیشترین کاربر را در بین پیام رسان های داخلی و خارجی در کشور ایران را دارد که از طریق روش های عبور از فیلترینگ و فیلتر ش.ک.ن ها از تلگرام استفاده می کنند.

حالا به تازگی پیام رسان هوپ که تبلیغات آن را در شبکه های ماهواره ای نیز می بینیم وارد شده و دنبال جذب کاربر می باشد. ولی سوال اینجاست که پیام رسان HOOP برای چه سازمان یا شخصی است و نیز از لحاظ امنیت چگونه است؟

ابتدا اپلیکیشن هوپ را معرفی کنیم ببینیم اپلیکیشن هوپ چیست و دانلود اپلیکیشن هوپ درست است یا خیر؟
برای طراحی سایت های سکس لینک زیر را کلیک کنید:
طراحی سایت سکس

اپلیکیشن پیام رسان هوپ HOOP
اپلیکیشن هوپ یک اپلیکیشن پیام رسان است که به شما امکان برقراری ارتباط با دیگران را می دهد
پیام رسان هوپ علاوه بر ارتباط پیام‌رسانی رایگان٬ دارای قابلیت‌هایی مانند تماس‌های صوتی و ویدیویی رمزگذاری شده است.
توانایی ایجاد استیکرها و ایموجی دلخواه در یک پرواز.
خزانه رمزگذاری شده که به کاربران امکان می دهد محتویات محافظت شده با کلیدهای AES256 خنثی شده با PBKDF2 را ذخیره کنند.
مرورگر امن، تا کاربران بتوانند بدون اینکه فعالیت آنها تحت نظارت دیگران باشد٬ وبگردی کنند.


مهمترین نکاتی که برای انتخاب بهترین شرکت طراحی سایت باید بدانیم


اپلیکیشن Hoop Messenger تحت مالکیت یک شرکت خصوصی قرار دارد که بر سرعت، امنیت و سرگرمی تأکید دارد.خزانه یک بخش دارای رمز عبور از این اپلیکیشن است که به شما امکان رمزگذاری چت، فایل و عکس را می‌دهد.

هیچ کس نمی‌تواند بدون رمز عبور به خزانه دسترسی پیدا کند، بنابراین حتی اگر کسی تلفن شما را سرقت کند٬ باز فقط شما می‌توانید محتوا را درون آن مشاهده کنید.

همچنین، اپلیکیشن پیام رسان هوپ HOOP به کاربران امکان می‌دهد پیام، عکس و ویدیو های زمان‌دار ارسال کنند.لحظه‌ای که پیام خوانده می‌شود، تایمر شروع به شمارش معکوس می‌کند.هنگامی که تایمر خاتمه یابد٬ پیام برای همیشه از تلفن و سرور حذف می‌شود.

محافظت از فایل‌ها با خزانه موقت دارای حق انحصاری در اپلیکیشن پیام رسان هوپ
شما در اپلیکیشن پیام رسان هوپ می توانید در خزانه دارای موقت حق انحصاری فایل‌ها را رمزگذاری کنید.تمام محتویات خزانه با استفاده از با کلیدهای بلند AES256 خنثی شده با PBKDF2 ایمن می‌شوند.هیچ کس نمی‌تواند بدون رمز عبور به محتویات خزانه دسترسی پیدا کند.بزرگترین مزیت خزانه این است که می‌توانید اپلیکیشن هوپ را حذف کنید٬ سپس بعداً آن را مجدداْ دانلود کنید و تمام محتویات خود را برگردانید.زمانی که اپلیکیشن هوپ حذف شود٬ تمام داده‌ها در ابر * رمزگذاری شده و خارج از دستگاه شما ذخیره می‌شود.
این قابلیت زمانی به درد شما می‌خورد که وارد مناطقی می‌شوید که تلفن شما را تحویل می‌گیرند (مثل عبور از مرز ایالات متحده).وقتی کسی ممکن است تلفن شما را دستکاری کند کافیست هوپ را حذف و دوباره دانلود اپلیکیشن هوپ را شروع کنید کنید.اگر چیزی وجود نداشته باشد٬ تجسس در آن امکان‌پذیر نیست. اگر رمز عبور اپلیکیشن هوپ خود را از دست بدهید٬ غیر قابل بازیابی است.

دانلود هوپ مسنجر (پیام رسان هوپ)

دانلود هوپ برای اندروید

دانلود HOOP برای آیفون IOS

منبع بخشی از متن از سات هوپ

تاریخ انتشار : ۹۷/۰۵/۰۶
عنوان مقاله : معرفی اپلیکیشن پیام رسان هوپ HOOP

فیلم دعوای روحانی در مجلس با یکی از نمایندگان 

پیشنهاد می کنیم حتما در دو لینک زیر دو مقاله را بخوانید فرصت را از دست ندهید

چرا باید یک وب سایت داشته باشیم؟
داشتن وب سایت چه کمکی به درآمدزایی ما خواهد کرد؟
جواب را در لینک زیر بخوانید👇
طراحی سایت

وب سایت در کسب ثروت چه تاثیری خواهد داشت و اگر یک کسب و کار داریم با وب سایت چقدر می توانیم در افزایش درآمد خود اثر بگذاریم؟

مدت مطالعه : ۵ دقیقه

👇در لینک زیر بخوانید👇
طراحی سایت

فیلم روحانی در مجلس و پاسخ روحانی به سوالات نمایندگان

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۳ نظر

  • با سلام ِ پیام رسان یک آپ فوق العاده و با امکانات منحصر به فردی هست که در کانادا پایه گذاری شده . امنیت و خصوصی بودن این آپ از ویژگی های خوب اون هست . صندوق رمزدار , ایجاد کردن حساب های معتدد بدون ارتباط با اکانت اصلی , امکان ساخت ایموجی های شخصی و پیام های تایمر دار همه نشان از آپ کاملا پیشرو و بروز رو , داره .