پایدار نیوز

📸فیلترینگ اینستاگرام جدی شد

تخصیص بودجه به ۲ شبکه اجتماعی اشتراک عکس
درحالیکه وزیر ارتباطات فیلترینگ اینستاگرام را تکذیب کرد،معاونش از تخصیص بودجه به دو شبکه مشابه اینستاگرام خبر داد.

فیلترینگ اینستاگرام

ظاهرا بر خلاف تکذیب وزیر ارتباطات، تصمیم دولت و وزارت ارتباطات برای فیلتر کردن اینستاگرام ( شبکه اجتماعی اشتراک عکس و فیلم ۱ دقیقه ای) جدی است.

از قول یک منبع بی نام، از مدت ها قبل یکی از اپلیکیشن های جایگزینی که برای اینستاگرام در نظر گرفتند اپلیکیشن  لنزور بوده که در این مدت در حال بررسی است و جهت ارزیابی آن، زیر ذره بین تیم فنی قرار گرفته است.

یادآور می شویم که اپلیکیشن لنزور یکی از ۹ پیام رسانی است که به گفته آقای صادق عباسی معاون وزیر ارتباطات، به آنها تسهیلات تعلق گرفته است. ( طبق گفته صادق عباسی یعنی معاون وزیر ارتباطات به ۹ پیام رسان داخلی با نام های ویسپی، سروش، لنزور، بله، بیسفون پلاس، گپ، آی گپ، جیک و پیک و بی تاک، امکانات زیر ساختی رایگان و هر کدام مبلغ ۵ میلیارد تومان تسهیلات پرداخت شده است.

قطعا پرداخت این حجم تسهیلات به بخش خصوصی معنی و مفهوم مهمی را به دنبال دارد.

حال باید منتظر ماند تا ببینیم اینستاگرام نیز به جمع شبکه های اجتماعی فیلتر شده مثل تلگرام می پیوندد یا خیر؟

پیام رسان هوپ یک پیام رسان جدید با امکانات متفاوت

کسب و کارها و مدیران کانال های تلگرام و شبکه های اجتماعی و تمام کسانی که قصد داشتن یک منبع درآمد دوم دارندحتما مطلب زیر را بخوانند:

طراحی وب سایت شرکتی و فروشگاهی و نقش آن در افزایش فروش

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۳ نظر