پایدار نیوز


دانلود اپلیکیشن پاپیتا

پاپیتا

به تازگی در شبکه های ماهواره ای جم تبلیغ یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بنام پاپیتا برای کودکان را دائما تکرار میکند و آنطور که در تیزر تبلیغاتی نشان می دهند طراحی این اپلیکیشن به نحویست که هم بازی و سرگرمی است و هم آموزش زبان که با تلفیق این دو باعث شده تا برای کودکان با سنین پایینتر جذابییت داشته باشد.

اخطار: طی تماس های زیادی مبنی بر نصب مجدد اپلیکیشن و درخواست وجه مجدد این اخطار را اعلام میکنیم.

توجه مهم: این سایت هیچ مسئولیتی در ارتباط با اجرا یا تایید و کار کردن اپلیکیشن پاپیتا ندارد و صرفا این یک مقاله تحلیلی درباره اپلیکیشن می باشد.

پاپیتا اپلیکیشن بی همتا

معرفی اپلیکیشن ‌‌پاپیتا

برویم سراغ اصل مطلب که این اپلیکیشن پاپیتا که جهت آموزش زبان انگلیسی است چه اهدافی را دنبال میکند.

معمولا یک کسب و کار تازه تاسیس اونم از نوع استارتاپ و  طراحی اپلیکیشن، مهمترین بخش از کارشون جلب اعتماد مردم به حوزه کسب و کارشونه که با روش های متفاوتی این اعتماد رو جلب می کنند.

در این اپلیکیشن یک قطعه کوتاه از آموزش در حین بازی را ابتدای شروع کار تعبیه کرده اند که به کاربران این امکان را میدهند تا با نوع کارایی اپلیکیشن پاپیتا بیشتر آشنا شوند و در صورتی که مایل به خرید آن اپلیکیشن بودند، نسخه اصلی آنرا سفارش خواهند داد.

دانلود اپلیکیشن پاپیتا به چه قیمتی

اگر قصد دانلود اپلیکیشن پاپیتا را دارید باید بدانید طبق نظرخواهی و کامنت هایی که کاربران در همین سایت که پایین این صفحه قابل خواندن است و همینطور در گوگل پلی که برای دانلود پاپیتا در استوری گوگل می باشد و نیز در خیلی از سایت های مختلف دانلود اپلیکیشن، شاید بدون اغراق بیش از ۹۰درصد از نظرات درباره پاپیتا منفی بوده است و کسانی که اپ پاپیتا را دانلود و خریداری نمودند این را نوشتند که پس از خرید پاپیتا و نصب آن روی تلفن همراهشان پس از پاک شدن برنامه و یا در خیلی موارد با خروج از برنامه پس از چند وقت دیگر مجددا درخواست وجه می نماید و ناچار خواهید بودید یا قید این اپلیکیشن آموزش زبان کودکان را بزنید و یا اینکه جهت دانلود پاپیتا مجدد قیمت ۴۵هزار تومان واریز کنید و پاپیتا را خریداری نمایید.


قسمتی از بازی و آموزش زبان اپلیکیشن پاپیتا

همانطور که در  کلیپ قسمتی از اپلیکیشن پاپیتا را مشاهده نمودید با این روش که یک ایده واقعا ناب و هوشمندانه می باشد کودک ما در یک محیط جذاب بازی کرده و از یادگیری و آموزش زبان  نیز بهره مند گردد.

دانلود اپلیکیشن پاپیتا برای اندروید

برای دانلود برنامه پاپیتا برای اندروید دو راه وجود دارد، راه اول دانلود اپلیکیشن پاپیتا در بازار است و روش دوم دانلود اپلیکیشن پاپیتا در گوگل پلی یا همان پلی استور اندروید می باشد.

البته راه سومی هم وجود دارد و آن دانلود اپلیکیشن پاپیتا در سایت پاپیتا میباشد که دانلود از لینک مستقیم می باشد.

دانلود اپلیکیشن پاپیتا نسخه اندروید و ios

برای دانلود اپلیکیشن پاپیتا و دانلود اندروید پاپیتا یا دانلود ios پاپیتا برای آیفون میتوانید به گوگل پلی و اپ استور و وب سایت پاپیتا مراجعه کنید و یا از طریق لینک زیر اقدام به دانلود پاپیتا نمایید:

دانلود اپلیکیشن اندروید پاپیتا
دانلود اپلیکیشن پاپیتا برای آیفون ios

دانلود نسخه ios آیفون پاپیتا  از سایت پاپیتا

لطفا نظرات خودتان را در زیر همین مطلب برای ما بنویسید تا بقیه نیز از نظرات و تجارب شما عزیزان بهره مند شوند.

دانلود اپلیکیشن زنبور را از این صفحه انجام دهید.


معرفی اپلیکیشن زنبور

معرفی و دانلود اپلیکیشن پلاس پلنت

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۲۳۹ نظر