پایدار نیوز


دانلود اپلیکیشن پاپیتا

پاپیتا

به تازگی در شبکه های ماهواره ای جم تبلیغ یک اپلیکیشن آموزش زبان انگلیسی بنام پاپیتا برای کودکان را دائما تکرار میکند و آنطور که در تیزر تبلیغاتی نشان می دهند طراحی این اپلیکیشن به نحویست که هم بازی و سرگرمی است و هم آموزش زبان که با تلفیق این دو باعث شده تا برای کودکان با سنین پایینتر جذابییت داشته باشد.

توجه مهم: این سایت هیچ مسئولیتی در ارتباط با اجرا یا تایید و کار کردن اپلیکیشن پاپیتا ندارد و صرفا این یک مقاله تحلیلی درباره اپلیکیشن می باشد.

معرفی اپلیکیشن ‌‌پاپیتا

برویم سراغ اصل مطلب که این اپلیکیشن پاپیتا که جهت آموزش زبان انگلیسی است چه اهدافی را دنبال میکند.

معمولا یک کسب و کار تازه تاسیس اونم از نوع استارتاپ و  طراحی اپلیکیشن، مهمترین بخش از کارشون جلب اعتماد مردم به حوزه کسب و کارشونه که با روش های متفاوتی این اعتماد رو جلب می کنند.

در این اپلیکیشن یک قطعه کوتاه از آموزش در حین بازی را ابتدای شروع کار تعبیه کرده اند که به کاربران این امکان را میدهند تا با نوع کارایی اپلیکیشن پاپیتا بیشتر آشنا شوند و در صورتی که مایل به خرید آن اپلیکیشن بودند، نسخه اصلی آنرا سفارش خواهند داد.


کسب درآمد کن: طراحی سایت


قسمتی از بازی و آموزش زبان اپلیکیشن پاپیتا

همانطور که در  کلیپ قسمتی از اپلیکیشن پاپیتا را مشاهده نمودید با این روش که یک ایده واقعا ناب و هوشمندانه می باشد کودک ما در یک محیط جذاب بازی کرده و از یادگیری و آموزش زبان  نیز بهره مند گردد.

دانلود اپلیکیشن پاپیتا نسخه اندروید و ios

برای دانلود اپلیکیشن پاپیتا و دانلود اندروید پاپیتا یا دانلود ios پاپیتا برای آیفون میتوانید به گوگل پلی و اپ استور و وب سایت پاپیتا مراجعه کنید و یا از طریق لینک زیر اقدام به دانلود پاپیتا نمایید:

دانلود اپلیکیشن اندروید پاپیتا
دانلود اپلیکیشن پاپیتا برای آیفون ios

دانلود نسخه ios آیفون پاپیتا  از سایت پاپیتا

لطفا نظرات خودتان را در زیر همین مطلب برای ما بنویسید تا بقیه نیز از نظرات و تجارب شما عزیزان بهره مند شوند.

دانلود اپلیکیشن زنبور را از این صفحه انجام دهید.

اکر قصد  طراحی وب سایت یا طراحی اپلیکیشن و سامانه های تحت وب داشتید ما شرکت طراحی سایت پایدار سامانه را معرفی میکنیم. برای مشاهده خدمات بر لینک زیر کلیک کنید

شرکت طراحی سایت در تهران 


معرفی اپلیکیشن زنبور

معرفی و دانلود اپلیکیشن پلاس پلنت

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۲۲۰ نظر