پایدار نیوز


اهانت مداح در برنامه زنده شبکه ۵ که منجر به برکناری مدیر شبکه۵ شد

فیلم اهانت مداح در برنامه زنده شبکه ۵

کلیپ زیر مربوط به اهانت و بی احترامی مداحی است که به اهل سنت در مراسمی توهین کرد و از شبکه ۵ سیما به طور زنده پخش شد.

در پی پخش کلیپ توهین مداح شبکه ۵ از تلویزیون، مدیر شبکه ۵ سیما برکنار شد.

متاسفانه در خیلی از مداحان و نوحه سراها مسئله داستان سرایی و اغراق و مطرح کردن بسیاری از موضوعات که سند و قطعیتی ندارد زیاد دیده می شود و اگر بخواهیم آمار دهیم شاید بیشتر از ۷۰ درصد مداحان داستانهایی بدون سند و مدرک مطرح میکنند و کسی هم به این موضوع نه فکر میکند نه اهمیت میدهد و هدف این مداحان صرفا جاری کردن اشک از چشمان مخاطبانشان می باشد ولو به هر قیمتی. حال آیا این مسئله یعنی توهین مداح شبکه ۵ عمدی و برنامه ریزی شده بوده یا خیر نیاز به بررسی داشته که کار قضات می باشد.

مداح شبکه ۵ توهین به اهل سنت

ساعاتی پس از اینکه مدیر سازمان صدا و سیما از توبیخ شدن مدیر شبکه پنج خبر داد، عبدالعلی علی عسگری رئیس این سازمان از او خواست جواد رمضان‌نژاد مدیر شبکه پنج را اخراج کند.

در این دستور آمده “با توجه به قصور صورت گرفته و پخش ناگهانی این سخنان که موجب رنجش خاطر برادران، خواهران و علماء بزرگوار اهل سنت شده است باید در اسرع وقت مدیر شبکه و مدیر پخش برکنار شوند.”

هفته گذشته و در پخش زنده مراسم جشن تولد امام حسن، در بین دو برنامه مداحی میکروفون را به دست گرفت و در دعوت حاضران به دعا، صفاتی توهین‌آمیز برای “خلفای راشدین” و “عایشه” همسر پیامبر اسلام بکار برد.

صدا و سیما از زمان پخش این برنامه زیر فشار انتقادها بوده است.

به گزارش ایرنا، “احمد قدمی مداح اهانت کننده به مقدسات اهل سنت” امروز یکشنبه به دادسرای فرهنگ و رسانه احضار و با قرار تامین کیفری مناسب آزاد شده است.

فیلم توهین مداح شبکه ۵ به اهل سنت را ببینید:

طراحی سایت و کسب درآمد در پایدار سامانه

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۱ نظر

  • داستان های مداح ها با سند و مدرک است
    چیزی که از اهلبیت می گویند به کلی درست است
    که یک بار اهلبیت را کورشیان و ابلیس پرست ها و آتیست های امریکا و بت پرست های به شهادت رساندن با شکنجه های وحشیانه خود بعد مرده خود را که دفن میکردند از گور می کشدند به ریسمان آویزان شان می کردند
    به مثل امروز مسلمان ها را به آتش می زدند
    Ayesha Sadaat