پایدار نیوز | اخبار کسب و کار


پاول دورف بنیانگذار تلگرام و راز موفقیت از زبان خودش

پاول دورف

جامعه ای که سنت هایش را بر پایه مسمویت خود ساخته است هیچ آینده ای ندارد. پاول دروف مدیرعامل تلگرام تصریح کرد: گاهی وقت ها خیلی از جوانان در وجود خودشان احساس نیاز به یک زندگی سالم را می بینند، ولی تحت فشار جامعه قرار می گیرند، چون به آنها …

این مطلب را به اشتراک بگذارید:

راز موفقیت بنیانگذار تلگرام از زبان خودش :

پاول دورف صاحب تلگرام و شبکه اجتماعی VK  در آستانه ۳۳امین سالروز تولد خود هفت رمز موفقیتش را برای جوانان فاش کرد.

موسس تلگرام گفت: چند سالی است که هفت عامل مخرب و مسموم در زندگی ام را کنار گذاشتم و از آن به موفقیت های زیادی رسیده ام.

پاول دوروف افزود: خوردن گوشت حیوانات، قرص و محصولات دارویی، نیکوتین و تمامی اشکال مواد مخدر، قهوه و چای سیاه و سبز، هر نوع نوشابه و انرژی زا، فست فود، تلویزیون و برنامه های وابسته به آن را در زندگی کنار گذاشته ام  که در فرصتی مناسب توضیحاتی در این زمینه خواهم داد.

زندگی به سبک بنیانگذار تلگرام :

پاول دروف مدیرعامل تلگرام تصریح کرد: گاهی وقت ها خیلی از جوانان در وجود خودشان احساس نیاز به یک زندگی سالم را می بینند، ولی تحت فشار جامعه قرار می گیرند، چون به آنها گفته می شود :« زندگی فقط به این شکل است و شکل دیگری ندارد » و یا رفتار آنها به عنوان «بی احترامی برای دیگران » در نظر گرفته می شود. با این حال هر غیر ممکنی، ممکن است، به خاطر داشته باشید اگر شما فکر می کنید کاری که انجام میدهید صحیح است آنرا انجام دهید و رفتارهای محیط اطراف خود را نادیده بگیرید.

پاول دورف تاکید کرد:جامعه ای که سنت هایش را بر پایه مسمویت خود ساخته است هیچ آینده ای ندارد. به عقیده وی می توان زندگی و دنیای جدید خود را برپایه ارزش های والای خلقت، سخت کوشی و توسعه بنا نهاد.

پاول دورف
پاول دورف

زمانی که روسیه در سال ۲۰۱۳ پناهگاهی به اسنودن داد، پاول دورف پیشنهاد داد او به عنوان نیروی امنیتی فونتاکت آغاز به کار کند. او در زمان طبق گفته های خودش نسبت به کشورش احساس غرور و افتخار می کرد. او ادوارد اسنودن را به عنوان قهرمان زندگی اش نیز معرفی کرده است.

موسس تلگرام بیش از آنکه نگران تهدیدات تروریستی باشد، نگران تهدیدات امنیتی است

دورف در مصاحبه ای با سی ان ان گفته بود: «اگر یک لحظه به دور از احساسات و با منطق به قضیه نگاه کنید می بینید که احتمال اینکه شما یا من در حمله ای تروریستی کشته شویم تقریباً صفر است. این در حالی است که احتمال مرگ با تصادف با یک خودرو میلیون ها برابر بیشتر است.» پاول معتقد است فراهم کردن شبکه ارتباطی خصوصی به این هزینه می ارزد

تلگرام بلافاصله پس از انتشار خبر استفاده داعش از این برنامه، اعلام کرد که ۷۸ کانال تلگرام مرتبط با داعش را که به ۱۲ زبان مختلف بوده است بلاک کرده است. اما چت های خصوصی داعشی ها همچنان پابرجاست. اما این به معنای بد بودن رمزگذاری نیست. دورف اظهار کرده است که برقراری ارتباط شخصی با امنیت بالا از هر چیزی مهم تر است. آن ها به هیچ وجه رمزگذاری را محدود نخواهند کرد. او گفته است: «تروریست ها بالاخره راهی برای برقراری ارتباط ایمن پیدا خواهند کرد.»

پاول دورف بنیانگذار تلگرام معقتد است که دولت فرانسه به اندازه داعش در حمله پاریس مقصر و مسئول است، او اظهار کرده است که دولت فرانسه پول های کلانی را به وسیله مالیات بالا از مردم کشورش می گیرد و آن را صرف راه اندازی جنگ در دنیا می کند.

جالب است بدانید که پاول دورف، تلگرام را با هزینه شخصی خودش راه اندازی کرده است و او این کار را برای پول انجام نمی دهد و قسمتی از هزینه های تلگرام با سیستم اهدای پول پیش می رود.

این جوان موفق روسی که به آن لقب مارک زوکربرگ روسیه را دادند علاقه شدیدی به جهانگردی دارد و دائم در حال سفر است و در عکاسی استعداد بالایی دارد.

اکانت اینستاگرام پاول دورف پر از عکس های جالبی است که از مناظر گرفته است. اخیراً در فنلاند، سن فرانسیکو، نیویورک و رم عکس هایی گذاشته است. او بخشی از کودکی خود را در ایتالیا سپری کرده است.

 

از اینکه این مقاله را مطالعه فرمودید از شما سپاسگزاریم. لطفا با ارسال نظرات، پیشنهادات و انتقادات خود، ما را در ارائه بهتر مطالب پایدار بلاگ یاری فرمایید.

 

راز موفقیت پاول دورف بنیانگذار تلگرام از زبان خودش
تاریخ انتشار : بیستم دی ماه ۱۳۹۶
این مطلب را به اشتراک بگذارید:

پایدار نیوز

ارائه دهنده خدمات طراحی سایت، طراحی فروشگاه اینترنتی، بهینه سازی سایت و سئو، سامانه های تحت وب، توسعه و تولید نرم افزار، پورتال و اتوماسیون و نرم افزارهای مالی و حسابداری

۲ نظر